"Książka dla szpitala"

W dniach od 21 do 31 marca 2017r dzieci z  Przedszkola Miejskiego Filia nr I brały udział w akcji „Książka dla szpitala”.

Akcja  ta w naszym przedszkolu   została zorganizowana przez p. Małgosię K oraz p. Basię G  w ramach Ogólnopolskiego projektu  „Cała Polska czyta dzieciom”.
          W naszym  przedszkolu zostały wywieszone informacje dotyczące akcji oraz ustawione pudełka przeznaczone na książki. Przed rozpoczęciem zbiórki książek przedszkolaki dowiedziały się, jak ważna jest pomoc innym osobom znajdującym się w trudnej  sytuacji. Dzieci rozmawiały na temat dzielenia się oraz sprawiania radości . Do udziału w zbiórce włączyły się wszystkie grupy, rodzice oraz pracownicy przedszkola. Przedszkolaki wykazały się ogromnym zrozumieniem i chęcią pomocy. Wraz z rodzicami z wielkim zaangażowaniem włączyli się w akcję przynosząc dużo książek. Nasi wychowankowie z chęcią dzielili się swoimi książkami, ponieważ wiedzieli, że w ten sposób mogą sprawić przyjemność  i umilić czas chorym dzieciom w szpitalu. 10 kwietnia  książki, zostały  przekazane Oddziałowi Dziecięcemu Szpitala w Radzyniu Podlaskim.

Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie wszystkim dzieciom i rodzicom.