„Bita śmietana” w wykonaniu Jeżyków

Zdecydowanie nie przestajemy eksperymentować!

Dnia 15.03.2018 r. przedszkolaki z grupy IV „Jeżyki” pod okiem pani Iwony W. mieli okazję do świetnej zabawy i stworzyły „Chemiczną bitą śmietanę”. Każdy przedszkolak był z siebie dumny, bo doświadczenie udało się wszystkim, dzięki swojej wytrwałości, skupieniu i słuchaniu instrukcji nauczyciela. Do tego nasza bita śmietana zmieniała kolory i ciągle rosła.

„Wychowawca, który nie wtłacza, a wyzwala, nie ciągnie, a wznosi, nie ugniata, a kształtuje, nie dyktuje, a uczy, nie żąda, a zapytuje, przeżyje wraz z dzieckiem wiele natchnionych chwil, łzawym wzrokiem nieraz patrzeć będzie na walkę anioła z szatanem, gdzie biały anioł tryumf odnosi.”