(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Stewardessa w "Jedynecze"

Dnia 6 lutego nasze przedszkole gościło wyjątkowego gościa - Panią Karolinę Sosnowską, która na co dzień wykonuje zawód stewardessy.

Za sprawą Pani Karoliny  nasze przedszkole zamieniło się na kilka godzin w pokład samolotu. Dzięki zabawie w podróż samolotem dzieci dowiedziały się na czym polega zawód stewardessy,  jak wygląda jej dzień pracy i jakie niezbędne przedmioty zabiera zawsze ze sobą w walizce. Dzieci przede wszystkim poznały zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać na pokładzie oraz mogły dowiedzieć się jak wygląda lot samolotem. Dzisiaj każda grupa lądowała w innym zakątku świata. "Słoneczka" wybrały się na Majorkę, "Motylki" do Londynu, "Biedroneczki" do Paryża, "Sówki" do Hiszpanii, a "Kubusie" odwiedziły Szkocję. Ogromna cisza jaka panowała na pokładzie samolotu i szeroko pootwierane buzie pasażerów, świadczyły o wielkim zainteresowaniu całą podróżą.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Karolinie Sosnowskiej za przekazanie treści edukacyjnych w bardzo atrakcyjny sposób oraz za poświęcenie swojego cennego czasu. Do zobaczenia na pokładzie:)