Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Z wizytą u radzyńskich harcerzy.

W dniu 5 października 2022 r dzieci z grupy „Stokrotki” wybrały się z wizytą do siedziby Związku Harcerstwa Polskiego w Radzyniu Podlaskim. Drużynowa 7 Drużyny Starszoharcerskiej „Taka Paka”,phm Anna Zabielska opowiedziała dzieciom czym zajmują się harcerze, uczęszczając do ZHP. Następnie przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia z dziećmi , podczas których, dzieci brały udział w zabawach ruchowych, uczyły się pląsów, wspólnie śpiewały piosenki harcerskie. Obejrzały „Kronikę”, umundurowanie czyli ubiór noszony przez harcerzy. Poznały wiele ciekawostek na temat „Zuchów”, czyli najmłodszej grupy uczęszczającej do ZHP. Szukały odpowiedzi na pytanie „Co to znaczy być zuchem?”. Wszyscy świetnie się bawili. Druhnie Annie Zabielskiej bardzo dziękujemy za tak miło spędzony czas z dziećmi.
 
{gallery}2022/har{gallery}