Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Michał Musiatowicz w "Jedyneczce"

Dzisiaj do grupy Stokrotki zawitał wyjątkowy gość pan Michał Musiatowicz, muzyk, gitarzysta. Celem spotkania było rozbudzenie w dzieciach zamiłowania do muzyki oraz poznanie budowy i brzmienia gitary klasycznej, akustycznej i elektrycznej. Pan Michał zademonstrował sposób gry na instrumencie, pokazał jak stroi się gitarę.
Dzieci miały możliwość sprawdzenia swoich umiejętności gry na gitarze. Ponadto zaproszony gość opowiedział nam o swojej pracy, która jak było widać jest Jego ogromną pasją i zamiłowaniem. Zaprezentował kilka utworów muzycznych grając na gitarze.
Wszyscy byliśmy pod wrażeniem ogromnego talentu Pana Michała.
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY naszemu gościowi za poświęcony czas i doskonałe muzyczne spotkanie!!!