Wiosenne przedstawienie w Szkole Podstawowej nr 1.

Wraz z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny trzy najstarsze grupy z naszego przedszkola uroczyście powitały najpiękniejszą porę roku w Szkole Podstawowej nr 1.
Dzieci miały ogromną przyjemność wziąć udział w przedstawieniu zorganizowanym przez klasy ósme pt. "Rzepka".
Spektakl przygotowany był w sposób ciekawy i dostarczył nam wszystkim wiele wrażeń artystycznych. Inscenizacja utworu Tuwima wyzwoliła wiele śmiechu i radości.
Byliśmy również świadkami wiosennego pokazu mody, podczas którego podziwialiśmy wiosenne stylizacje.
Bardzo dziękujemy Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego w Radzyniu Podl za zaproszenie nas na uroczystość i stworzenie możliwości przywitania wiosny w tak niecodziennych okolicznościach. 😊