"Zapomniany Radzyń. Opowieść dziadka" - spotkanie z autorem książki.

Dzisiaj grupa "Motylki" miała przyjemność gościć autora książki: "Zapomniany Radzyń. Opowieść dziadka".
Pan Piotr Szkurłatowicz opowiedział dzieciom wiele ciekawych rzeczy dotyczących naszego miasta. Przedszkolaki obejrzały interesujące zdjęcia ukazujące zmieniający się Radzyń na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Ciekawostką było, odnalezienie w książce fotografii swojej grupy przedszkolnej podczas wycieczki do Izby Regionalnej Karola Lipińskiego. Liczne zdjęcia książki przedstawiają również budynek naszego przedszkola, który wpisuje się w architekturę naszego miasta od ponad 70 lat. Opowieści Pana Piotra przeniosły nas oczami wyobraźni do dawnego zapomnianego już Radzynia i zainspirowały do kolorowania ważnych miejsc naszego miasta.
Grupa Motylki składa serdeczne podziękowania Panu Piotrowi Szkurlatowiczowi za piękne opowieści, które stały się dla nas wspaniałą lekcją historyczną "uszytą" na miarę przedszkolaka.