Zabawa andrzejkowa w Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im Z Sękowskiej w Radzyniu Podl

Grupa "Motylki" na zaproszenie dzieci przedszkola SOSW wzięła udział w zabawie andrzejkowej. "Andrzejki" zapewniły dzieciom mnóstwo atrakcji i zabaw związanych z wróżeniem i czarami. Ton imprezie nadawała bajkowa wróżka, która zadbała, żeby uroczystości towarzyszyło wiele ekscytującej magii. Nie zabrakło wspólnych tańców i słodkiego poczęstunku, a wspólna fotografia stała się uwieńczeniem naszego niecodziennego spotkania.
Dziękujemy SOSW za wspaniałą wspólną zabawę integrującą nasze społeczności i stworzenie możliwości kultywowania polskiej tradycji zabawy andrzejkowej.