Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„Ekologiczny pokaz mody”.

Stroje z gazet, kartonowych pudełek czy worków na śmieci? Czemu nie!

Dnia 21 marca 2017 r  w Przedszkolu Miejskim przy ulicy Armii Krajowej  odbył się „Ekologiczny pokaz mody”.

Rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość przygotowania ekologicznych strojów, wykonanych z materiałów przeznaczonych do recyklingu m.in. folii, papieru, gazet, rolek po papierze toaletowym, tektury, butelek plastikowych, nakrętek, a następnie zaprezentowania ich na przedszkolnym wybiegu – czerwonym dywanie przygotowanym przez nauczycielki. Na wybiegu pojawiły się dzieci z każdej grupy wiekowej  wystylizowane na dzielnych rycerzy, piłkarzy, czarodziei i czarodziejki, modelki, księżniczki, różne zwierzątka, kwiaty, panie wiosny  i inne . Przedszkolaki podczas pokazu mody udowodniły, że ekologia i moda mogą iść w parze. Kolejny raz dzieci doświadczyły, że ekologia potrafi być ciekawa, zabawna, wesoła i bardzo przydatna.

Dziękujemy serdecznie Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie pokazu mody  oraz ekologicznych  pięknych, pomysłowych  kreacji.

Uczestnikom wręczono pamiątkowe  dyplomy.

Zapraszam do obejrzenia  zdjęć małych modeli, którzy z wielką gracją poruszali się "po wybiegu".