Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Powitanie wiosny w Przedszkolu na Chmielowskiego.

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy, przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży. Witały ją: bocian, skowronek i szpaki, witały ją także wszystkie przedszkolaki…      E. Budryk

W dniu 21.03.2017r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie,,pożegnania zimy – powitania wiosny”. Przygotowania do tej uroczystości przedszkolnej odbywały się już wcześniej poprzez naukę piosenek, wierszyków i rymowanek.Grupa IV pod kierunkiem Pani Oli przygotowała krótkie przedstawienie na powitanie nowej pory roku.Po przedstawieniu wszystkie grupy wyszły na spacer w celu poszukiwania wiosny na pobliskim osiedlu. Głośnymi okrzykami i wesołą zabawą przedszkolaki pożegnały zimę i powitały długo oczekiwaną wiosnę. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku.

Wiosnę przywitaliśmy i miejmy nadzieję, że szybko nadejdzie, my zrzucimy zimowe ubrania, i wspólnie z dziećmi będziemy chodzić  na dłuższe spacery i bawić w ogrodzie.