Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Motylki zwiedziły Policję

Motylki zwiedziły Policję

"Motylki" zwiedziły Komendę Powiatową Policji.
Dzisiaj grupa "Motylki" odbyła bardzo wartościową wycieczkę do Komendy Policji w naszym mieście.
Dzięki Panu Piotrowi Woszczakowi zapoznały się nie tylko z zawodem policjanta, ale miały okazję zobaczyć jak funkcjonuje komenda. Zachwycały się strzelnicą. Miały niecodzienna okazję wejść do policyjnych radiowozów. Zostały im przypomniane zasady bezpieczeństwa i numery alarmowe. Panowie Grzegorz Oleszczuk i Paweł Palica zademonstrowali pracę z policyjnym psem. Dzieci były zachwycone. Od dzisiaj każdy chce zostać w przyszłości policjantem.
Dziękujemy Komendzie Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim za cenną lekcję a Pani Justynie Izdebskiej za zorganizowanie wycieczki.