Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Pasowanie przedszkolaka

Pasowanie przedszkolaka

Dnia 16 listopada w naszym przedszkolu najmłodsza grupa „Jeżyki”, obchodziła swoje święto . Jest to pierwsza i najważniejsza chwila dla każdego dziecka, które rozpoczęło od września swoją przygodę z edukacją przedszkolną.
Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, których nauczyły się w tak krótkim czasie. Wspólnie recytowały wierszyki, śpiewały przedszkolne piosenki, tańczyły i brały udział w krótkiej inscenizacji „Chory miś”. Rodzice z dumą, zachwytem i łezką w oku, nagradzali swoje pociechy gromkimi brawami.
Pani Dyrektor Anna Niewęgłowska za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała pasowania i od tego momentu każde dziecko stało się prawdziwym przedszkolakiem. Nie zabrakło pamiątkowych dyplomów i książeczek. Były też prezenty od rodziców i Pani Dyrektor.
Na koniec spotkania do sali wjechał pyszny tort z figurkami jeżyków jako symbol nazwy grupy „Jeżyki”. Został on przygotowany przez naszych wspaniałych rodziców.
Z pewnością był to niezapomniany dzień pełen emocji i miłych wrażeń, które na długo zapadną w pamięci dzieci.
Serdecznie dziękujemy rodzicom, za zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości a wszystkim dzieciom rozpoczynającym przygodę z naszym przedszkolem życzymy samych radości i sukcesów.