Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Jasełka w grupie " Jagódki"

14 grudnia dzieci z grupy III "Jagódki" przygotowały miłą niespodziankę świąteczną i wprowadziły w atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Przygotowały pod okiem swoich pań Katarzyny Kochnio i Iwony Wołowik Uroczyste Jasełka, do których bardzo pilnie się przygotowywały. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę. Po przedstawieniu odbyły się zajęcia otwarte, gdzie dzieci razem ze swoimi rodzicami przygotowywali pierniczki z masy solnej, które zostały udekorowane różnego rodzaju ozdobami.