Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Przedszkolaki z Filii Nr 2 w Bibliotece Miejskiej

Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, dlatego 14 września 2016 r. przedszkolaki z gr. V z Filii Nr 2 Przedszkola Miejskiego wraz z  nauczycielką  Panią Małgorzatą Bodzak , odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną w Radzyniu Podlaskim.

Panie bibliotekarki przygotowały dla maluchów krótką pogadankę dotyczącą zasad prawidłowego korzystania z  książki. Dzieci dowiedziały się także jak należy o nie dbać. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom znajdującym się na półkach a szczególnie książeczkom z literatury dziecięcej. Na koniec naszego spotkania Pani bibliotekarka założyła każdemu małemu czytelnikowi karty czytelnika.

Od dziś nasze przedszkolaki stały się pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki.