Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"Misie" poznają zawód architekta.

W piątek 19 listopada grupę „Misie” odwiedził pan Marek Szczepaniuk, który opowiedział dzieciom o bardzo odpowiedzialnej i potrzebnej pracy architekta. Zawód architekta polega na projektowaniu czyli opracowywaniu planów budynków. Aby zostać architektem trzeba mieć dobrze rozwinięte myślenie przestrzenne, ale także umiejętności matematyczne i zdolności artystyczne. Dzieci odkrywały z jakich części składa się dom jednorodzinny, jak budowano domy dawniej, a jak obecnie. Dowiedziały się czym jest wizualizacja. Każde dziecko miało możliwość zaprojektowania domu na kartce wg własnego pomysłu. Pan Marek mógł przekonać się jak Misie potrafią pięknie budować i projektować. A może wśród nich znajdą się przyszli architekci….