Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Święty Mikołaj ?

Do przedszkolaków "Jedyneczki" przybył dzisiaj z dalekiej Laponii długo wyczekiwany, wyjątkowy gość - Święty Mikołaj ?.
Wszystkie dzieci za swoje dobre zachowanie zostały hojnie obdarowane prezentami. Święty Mikołaj nie zapomniał też o salach przedszkolnych, które uatrakcyjnił w dodatkowe, piękne zabawki. Dzieci w podziękowaniu za tak wyjątkowe podarunki, śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły.
Ten magiczny i pełen wrażeń dzień musiał jednak dobiec końca, ponieważ na naszego wspaniałego gościa, czekały już elfy i renifery, które przy dźwiękach dzwonków wraz z Mikołajem wyruszyły w podróż do kolejnych dzieci.
Sesja fotograficzna, w której wzięły udział dzieci ze Świętym Mikołajem będzie niewątpliwie cenną pamiątką tego wyjątkowego wydarzenia.