KUBUSIE POZNAJĄ ZAWODY

Wybór zawodu jest trudnym  zadaniem dla młodego człowieka, ale pasje rozwijają się od dzieciństwa, jeśli tylko są ku temu warunki.

Dzieci coraz częściej interesują się pracą zawodową rodziców i dziadków, próbują opowiadać o ich pracy. Dzielą się takimi informacjami z innymi dziećmi podczas zabaw dowolnych. Grupa KUBUSIE w ramach programu ,,Radzyń Podlaski-moja mała Ojczyzna’’ poznaje zawody te nowe i te dawne już zapominane, ale tak bardzo potrzebne. To działanie ma na celu wyrabianie u dzieci szacunku dla pracy ludzkiej i rozwijanie zainteresowań. Przedszkolaki spotkały się z Panią pielęgniarką, odwiedziły zegarmistrza, szewca oraz poznały pracę w drukarni.

Za zapoznanie ze swoim zawodem, ciepłe słowa i gościnę dziękują KUBUSIE wraz wychowawczyniami.