Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„Dni otwarte” w placówce przy ulicy Armii Krajowej 12

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej, to przełomowy moment zarówno  w życiu dziecka jak  i jego rodziców.

Stanowi on często pierwszą okazję do kontaktu z grupą rówieśniczą. Aby ułatwić dzieciom proces  przyszłej adaptacji i już teraz zapoznać z nowym miejscem jakim jest przedszkole została zorganizowana w dniach 20 – 21 czerwca 2017 roku pierwsza tura ”Dni otwartych”  dla rodziców i dzieci. Chcieliśmy aby zajęcia te były dla dzieci okazją do zapoznania się z przedszkolem i jednocześnie aby dostarczyły pozytywnych skojarzeń z nowym miejscem. Był to czas na pierwsze poznanie się, zadawanie pytań i krótką zabawę przedszkolnymi zabawkami. 

Życzymy, aby wszystkim dzieciom pierwsze dni w przedszkolu upływały w miłej, radosnej, atmosferze, bez smutku i łez.

Następne spotkania  odbędą się  w 30 i 31 sierpnia od godziny 14.30. Serdecznie zapraszamy.