Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

"6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie".

  Wszystkie dzieci z Przedszkola Miejskiego 6 grudnia oczekiwały z utęsknieniem  na przybycie wspaniałego gościa – Świętego Mikołaja.

Przedszkolaki na tę okazje były ubrane na czerwono , a na głowach miały czapki „mikołajkowe”. Były bardzo podekscytowane, zniecierpliwione, ale i trochę przestraszone perspektywą dostania „rózgi”. Święty Mikołaj wraz ze Śnieżynką nie kazał na siebie długo czekać i przybył zaraz po śniadaniu. Dzieci już z oddali słyszały towarzyszące mu dzwoneczki, a Śnieżynka usypywała drogę  Świętego Mikołaja płatkami śniegu.Grupy przedszkolne przywitały wyśmienitego gościa krótkim występem – śpiewając lub tańcząc. Gdy Mikołaj upewnił się co do tego czy dzieci były grzeczne rozdawał długo oczekiwane prezenty.Każde dziecko dostało mnóstwo słodkości a oprócz tego zabawki do swoich grup. Prezenty sprawiły dzieciom mnóstwo radości a zabawki wyzwoliły wiele pomysłów na wspólna zabawę.

   6 grudnia był dla każdego dziecka w przedszkolu dniem niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

Poniżej fotorelacja z wizyty Świętego Mikołaja w poszczególnych grupach.

Grupa I " Motylki"

Grupa II "Sówki"

Grupa III "Kubusie"

Grupa IV " Kaczuszki"

 Grupa V " Biedronki"