WARSZTATY WIELKANOCNE DLA RODZICÓW

Święta Wielkanocne, są bardzo radosnym czasem, na który z utęsknieniem czekają zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazać młodszym pokoleniom.

W dniu 15 marca 2018 r. w Przedszkolu Miejskim przy ulicy Armii Krajowej  12  w Radzyniu Podlaskim, w  grupie IV „ Kaczuszki" ,odbyły się warsztaty dla rodziców.  W wesołej ,  ciepłej  i  rodzinnej atmosferze dzieci wraz z rodzicami wykonywały stroiki wielkanocne.

Wszystkim obecnym na warsztatach rodzicom, oraz dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców. Wiemy, ze jesteście bardzo zajęci, ale mimo wszystko przychodzicie....tacy RODZICE to Skarb:)