Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

„CAŁY ROK CZEKAŁEM…” - WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Odwiedziny Świętego Mikołaja to wyczekiwany dzień przez wszystkie dzieci.

Tegoroczna aura być może zasiała nutkę wątpliwość w sercach naszych przedszkolaków: czy na pewno uda się Mikołajowi trafić do naszego przedszkola? Na szczęście brak białego puchu za oknami nie zmylił Mikołaja. Ku wielkiej radości dzieci ten wyjątkowy Gość zawitał w progi przedszkola wraz ze swoją Śnieżynką już z samego rana 6 grudnia. Mikołaj z wielkim workiem prezentów odwiedził każdą salę. Rozmawiał z dziećmi, wysłuchał piosenek i wierszy, które zostały specjalnie dla niego przygotowane. Każdy przedszkolak został obdarowany prezentem, Mikołaj również zostawił nowe zabawki dla każdej z grup. Spotkanie zostało zakończone sesją zdjęciową z Mikołajem, która będzie na pewno piękną pamiątką.

Z niecierpliwością czekamy na następną wizytę w przyszłym roku!