Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

(83) 352 24 47

przedszkolenr1@vp.pl

Krasnale ślą życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia

W obecnych czasach pisanie do kogoś listów i wysyłanie pocztówek z pozdrowieniami odchodzi w niepamięć.

Każdy woli napisać  sms-a, bo tak jest łatwiej i wygodniej.
Ale czy aby na pewno? Ogólnopolska Akcja „Pocztówkowe Przedszkole”, w której uczestniczy grupa Krasnali z Filii nr I polega na wymianie listów i pocztówek z innymi przedszkolami z całej Polski. W ramach akcji grupa Krasnale koresponduje z 28 przedszkolami z całej Polski. W akcję zaangażowali się również rodzice grupy III , którzy wraz z dziećmi wykonali kartki świąteczne i zakupili znaczki. Owocami tej współpracy jest  świetna zabawa, poszerzenie wiadomości na temat różnych regionów Polski,  a w przyszłości być może kontakt  pomiędzy zaprzyjaźnionymi przedszkolami. Mamy  również nadzieję, że nasze przedszkolaki  poprzez tą akcję nie odejdą od tej wspaniałej formy komunikowania się z innymi i będą ją szerzyć dalej.